ایران آزاد
ایران آزاد
بنا به اعتراف وی مجلس محلی برای تسویه حسابهای شخصی ناشی از حرف های تحریک کننده وزراست! جناب ریس جمهور هم در تهدید نمایندگان گفته است که فراموش نکنید که سال آینده موعد اننتخابات مجلس است! چه تفاهم و تعاملی!
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: رجوع به سايت‌هاي مستهجن در دنيا حدود ٢٪ تا ٣٪ است و اين آمار در ايران حدود ۵٪است (حدود ٢ برابر متوسط دنیا). این در حالی است که این سایت ها در ایران فیلتر می شوند! در صورتیکه این فیلترینگ برداشته شود و مردم ایران بتوانند آزاد انه به هر سایتب که مایل بودند رجوع کنند، معلوم نیست که ایران در این مورد چه رکوردی کسب کنند! اینها همه از برکات حکومت ولایت فقیه در مملکت امام زمان است!
_ پیشنهاد می شود که وی برای برخورداری از ثواب بیشتر دست به کار شوند. احتمالا هنوز فرصتی برای ایشان باقی باشد!
_ وی باید تناقضات موجود در گفته های خود را برطرف کند! بالاخره نظر وی این است که حرف احمدی نژاد آنقدر مسخره است که شوخی به نظر می رسد یا واقعا باعث تحکیم نظام اسلامی می شود؟ در حرف احمدی نژاد که لحن شوخی دیده نمی شود!
*این هم اظهار نظر خانم نوبخت، عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی و رئیس مرکز فرهنگی زنان: کشور ایران نه از نظر وسعت خاک و نه از لحاظ ثروت ملی مشکلی برای افزایش جمعیت ندارد.
_ ایشان بگوید که با این وسعت خاک و ثروت ملی برای جمعیت موجود چه کرده اند که برای جمعیت بیشتر می خواهند بکنند؟!
پیشنهاد می شود که وی برای مدتی در چنین محیط پر مهر و صفایی زندگی کند تا از نعمات جمهوری اسلامی ایران بی بهره نماند!
دیدن این فیلم لرزه بر اندام انسان می اندازد!
به نقل از وبلاگ گفتنی ها، پسرکی برای روشن کردن چراغی برای فروش گردو، از تیر برق بالا می رود و... این فاجعه رخ می دهد.
از مکارم شیرازی پرسیده شده است که : آيا صحيح است كه در قرآن مجيد اجازه داده شده كه اگر زن از حقوق زناشويى سرباز زند، او را تنبيه بدنى نمايند؟ و وی پس از پاسخ، جهت توجیه حکم قرآن گفته است: ...در بعضى از زنان - طبق نظريّه روان شناسان - همواره يك حالت « مازوخيسم » (آزار خواهى) وجود دارد كه گاهى به عللى تشديد مى گردد و به صورت يك بحران روانى بروز مى كند; در اين گونه موارد بحرانى و استثنايى، تنبيه ملايم در تسكين روحى آنها مؤثّر است ...
اولا: آیا وی مسئول توجیه احکام قرآن هم هست؟! ثانیا: اصولا آخوندها، عمدتا دستاوردهای علم روانشناسی را مردود می دانند چگونه است که در اینجا وی به نظریات روانشناسان استناد می کند؟! ثالثا: ایشان نگفته است که قرآن برای درمان سادیسم برخی افراد چه راهکارهایی ارائه کرده است؟!
این هم حکومت اسلامی و اجرای عدالت ! حقوق بشر هم ناشی از اومانیسم غربیست که جلوه ای از غرور و نخوت غربی هاست که نقش خدا را فراموش کرده اند. با اجرای چنین روشهایی باید نقش خدا را در زندگی مردم برجسته تر کرد!
این خبر بازتاب را در مورد درگیری بین یک نفر اوکراینی و کارمندِ دفتر هواپیمایی کاسپین در اوکراین خواندم و به یادِ ماجرایی که در حدودِ ٣ سال پیش برای یکی از دوستان رخ داد افتادم!
شخصی که به قول خودش دلال علم بود! در دفتر هواپیمایی کاسپین (که اگر اشتباه نکنم در خیابان عباس آباد بود) یک اتاق داشت و برای کسانی که می خواستند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند، از اوکراین پذیرش می گرفت. وی به ادعای خودش آن زمان برای اخذ پذیرش قریب یک میلیون تومان پول می گرفت (و خدا می داند که آیا از دانشگاه های مزبور به خاطر جلب مشتری چقدر می گرفت!) بنده هم بنا به خواست دوستم یک بار برای صحبت کردن و اظهار نظر به دفتر وی رفتم و از وجود چنین آدم های شیاد و حراف و ... شوکه شدم! این شخص ادعا می کرد که دانشگاه های اوکراین(که در رشته های پزشکی مدارکشان مورد تایید وزارت بهداشت نیست) کیفیت تحصیلی ممتازی دارند و وزارت بهداشت با آن همه کارشناس و متخصص و ... در شناسایی و کشف کیفیت تحصیلی ممتاز دانشگاه های این کشور ناتوان است و بنده موفق به این کشف عظیم شده ام! البته دوستم نهایتا از این تصمیم منصرف شد ولی خاطره این شخص شیاد از آن زمان در ذهن بنده با نام هواپیمایی کاسپین عجین شده است و با شنیدن نام این شرکت هواپیمایی، حقه بازی و دروغگویی و کلاهبرداری و... به ذهن بنده متبادر می شود!
این هم تصویر رئیس پلیس قبلی و جدید تهران !
بنا بر این اتفاق خاصی نخواهد افتاد! به نظر نمی آید که این دو تفاوتی اساسی با هم داشته باشند!
آمر به معروف به بهانه جنون ، از مجازات قصاص معاف شد !
پزشكان سازمان پزشكي قانوني اعلام كردند وی مبتلا به جنون است. جنون وی باعث خواهد شد که از مجازات قصاص تبرئه شود.
امروز و فرداست که مسئولان جمهوری اسلامی که خود را دشمن شماره یک اسراییل می دانند، به مدد امکانات گوگل خواهند فهمید که طرحی از ستاره داوود در یکی از شلوغ ترین پارک های پایتخت مملکت تحت فرمانشان (پارک ملت) دیده می شود و به تخریب آن دست خواهند زد!
در این خبر آمده است «...در شرايط حساس انتخابات در شهرهايي مانند بناب كه از شهرهاي مهم با ساخت سياسي پيچيده در استان آذربايجان شرقي است، بيش از ٩٠ دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد مديريت از دانشجويان بومي پذيرفته شده‌اند واين در حالي اتفاق مي‌افتد كه سطح علمي اين دانشگاه در حدي است كه ميانگين معدل ترم گذشته دانشجويان ورودي سال قبل اين دانشگاه در مقطع و رشته مزبور به ١٤ هم نمي‌رسد... »!
معلوم نیست (در این خبرتوضیحی داده نشده) که شرایط حساس انتخابات چه ربطی به کمیت و کیفیت پذیرش دانشجو دارد!