ایران آزاد
ایران آزاد
عیسی سحر خیز در مناظره ای با فقیهی در تلویزیون هما (که مشروح آن در گویا نیوز است) از آقازاده هایی نام برده است که الان آقا شده اند و می خواهند مملکت را در دست بگیرند و ضمنا از ارتباط آنها با پایانه های قاچاق و نیز بالا کشیدن درآمدهای نفتی توسط آنها سخن گفته است. ظاهرا اشاره سحرخیز به امثال مجتبی خامنه ای است.
خامنه ای در پاسخ ناطق نوری که از مجتبی گله کرده است( و به وی گفته است که آقازاده تون با یکی از ستادهای انتخاباتی همکاری میکند) گفته است که او آقازاده نیست و آقاست.
امیدواریم با این یکدست شدن حکومت بلایی سر روزنامه نگاران شجاعی همچون سحرخیز نیاید.
محسنی اژه ای که در یک جلسه بازوی سحرخیز را گاز گرفته بود بعنوان وزیر اطلاعات به مجلس معرفی شد و هیچکدام از نمایندگان در مخالفت با این پیشنهاد صحبتی نکرد. آیا گاز گرفتن بازوی یک انسان خود به تنهایی بیانگر عدم تعادل روحی وی نیست و نامناسب بودن وی را به عنوان وزیر اطلاعات ثابت نمی کند؟
یا اینکه نمایندگان مجلس میترسند که مورد غضب وزیر اطلاعات آینده واقع شوند و احیانا اسمشان جزو لیست قتلهای زنجیره ای آینده برود؟


کارگردان و سناریست و عوامل پشت صحنه کیستند؟
به نقل از روزنامه شرق احمدى نژاد به مجلس پیام داده است که اگر وزراى وى از مجلس راى اعتماد نگيرند به هيچ وجه از نمايندگان مجلس به عنوان جانشين استفاده نخواهد شد. ظاهرا احمدی نژاد احساس می کند که برخی نمایندگان مجلس در صدد آن هستند که از طریق عدم رای اعتماد به وزرای معرفی شده، قبایی برای وزارت خود بدوزند
جمعی از فعالان سیاسی برای ملاقات با اکبر گنجی در بیمارستان میلاد، از مردم ایران خواسته اند تا عصر پنجشنبه ساعت 14 در محل بیمارستان میلاد حضور به هم رسانند. از مردم شریف ایران می خواهیم که این فراخوان را بی پاسخ نگذارند و در مقابل تجاوز به حقوق شهروندان ایستادگی نمایند.
متن فراخوان را در خبرنامه گویا بخوانید.


این عکس خود به تنهایی گویای ماهیت هر دوی اینها هست. خامنه ای، شخصی که اینگونه عقده های ناتوانی و بی عرضگی خویش را جبران میکند و احمدی نژاد، یک فرصت طلب سودجو و متملق و چاپلوس.