ایران آزاد
ایران آزاد
رییس شورای شهر پس از اظهارات قبلی خود مبنی بر اینکه عضویت در شورای شهر شغل محسوب نمی شود، گفته است که در صورتی که طبق قانون نتواند همزمان مشاور رییس جمهور و عضو شورا باشد، عضو شورا باقی خواهد ماند و مشاورت رییس جمهور را نمی پذیرد چون کار اصلی وی شورای شهر است. به عبارتی بر طبق گفته های خود وی کار اصلی وی بیکاری است! چونکه وی قبلا حضور در شورا را شغل قلمداد نکرده بود!
یکی نیست که به وی بگوید اگر هم حضور در شورای شهر آنقدر شیرین است که به قیمت جان هم حاضر نیست آن را رها کند، دلیل نمی شود که آسمان و ریسمان به هم ببافی! اگر حضور در شورای شهر شغل نیست (لابد کسانی که فقط عضو شورای شهر هستند باید توسط ادارات کار به مراکز کاریابی معرفی شوند تا بیکار نباشند!) پس حکم معاون اولی را هم می توانستی بگیری. یعنی مردم را تا به این حد کودن فرض می کنی که اینگونه استدلال برایشان می آوری؟!!! چرا نباید در این زمینه سوال کنند؟ لابد خودت هم این استدلال را قبول نداری و می ترسی بالاخره در مقابل سوالات کم بیاری؟

این تصویری از مراسم اعطای عمامه توسط ایت الله صافی گلپایگانی است. راستی میدانید که یکی از مجازاتهای سنگینی که برای روحانیون در نظر گرفته می شود خلع لباس است؟!!!
وی در مراسم دیگری گفته است که "مفاسد كنوني جهان، سطحي و از بين رفتني است." آیا به نظر وی مفاسد کنونی در ایران و بخصوص در قشر روحانی هم سطحی و از بین رفتنی است؟!پادشاه عربستان هم اعلام کرد که دستش را نبوسند ولی خامنه ای هنوز این را نمی فهمد!
امید آنکه در این مورد شخص خامنه ای و نیز احمدی نژاد به این سخن ملک عبدالله توجه کنند.

چندی پیش سایت آفتاب نیوزخبری مبنی بر مسخ شدن دختری که به قران توهین کرده بود منتشر کرد و عکس مقابل را هم بعنوان سند منتشر کرد. بعد که گند کار در آمد این عکس را برداشت و توضیحی مبنی بر تایید نشدن خبر در ذیل آن درج کرد.
برای مشاهده جریان مربوط به این تصویر اینجا کلیک کنید. متاسفانه فرصت طلبان از هر فرصتی برای تعمیق خرافات در بین توده مردم بهره می برند. بیایید بیندیشیم که کسانی که منشا این شایعه بوده اند چه اهدافی داشته اند؟ ایا اگر مسلمانند اسلام به آنها اجازه چنین کاری می دهد؟ یا هدفشان انتشار شایعات جهت ایجاد ترس از نافرمانی های مذهبی در توده مردم است که به ضرر آنهاست؟ کسانی منشا چنین شایعاتی هستند که از قبال مذهب به موقعیت های ویژه اقتصادی و اجتماعی رسیده اند. چنین افرادی در تمام طول تاریخ بوده اند وبر افکار مردم تاثیر گذاشته اند.
به نقل ازسایت فردا، جناب آقای داوود مددی باجناق رئیس ستاد انتخاباتی رئیس جمهور و سرپرست وزارت رفاه، در یک سخنرانی رسمی در جمع مسئولان بهزیستی که بسیاری از بانوان هم حضور داشته اند، افاضه فرموده اند که اگر بنا به روایات مرد و زن در ساعات مشخصی از شب اعمال جنسی انجام دهند بچه های آنها معلول نخواهند شد و درصد معلولان کشور پایین خواهد آمد! عجب مملکتی شده و عجب وزرا و وکلایی!
در ملاقات دولت جديد با خامنه ای، ايشان همه وزارتخانه‌ها را به هماهنگ‌ كردن روابط اقتصادي خود با وزارت خارجه و استفاده از مبادلات اقتصادي در روابط سياسي موظف كرد. چرا در این کشور خامنه ای که نه تخصص اقتصادی و نه سیاسی دارد چنین اظهار نظری می کند؟ آیا رفتار گذشته حکومت با کشورهایی نظیر سوریه نباید عبرتی برای ما باشد؟ آنهمه امتیازات اقتصادی که به سوریه داده شده است چه نفع اقتصادی و یا سیاسی و ... برای ما داشته است؟ چرا در کشوری که با اینهمه منابع طبیعی دارای جمعیت انبوهی فقیر است اینچنین منابع اقتصادی به هدر می رود؟ آیا نمی شود عکس آن عمل شود؟ چرا نباید روابط سیاسی بر اساس روابط اقتصادی تنظیم شود؟