ایران آزاد
ایران آزاد
بالاخره دختر آقای بزغاله علم الهدی (زن آقای رئیسی) هم در راستای تبلیغات شوهرش دست به کار شد. خبرگزاری تسنیم با ایشان مصاحبه ای انجام داده که قسمت هایی از آن را برای خنده خوانندگان در اینجا می آورم! ضمنا نکاتی در این سخنان است که به برخی از آنها اشاره می کنم.
·    آقای رئیسی تاکید زیادی بر سیاست ورزی مبتنی بر اخلاق دارند. ... این بحث‌ها ماورای حقوق و حقوق دانی است، بحث اخلاق چند درجه فراتر از حقوق است.
·    ... یک حداقل وجود دارد به نام حق و حقوق، اما کرامت یعنی خیلی بالاتر از حقوق مردم.
توضیح: منظورشان اشاره به حقوقدان بودن روحانی است!!! لابد در راستای همان اخلاق و کرامت بود که ایشان در تابستان 67 حکم اعدام به هزاران نفر دادند!!!
·    ... در مورد حکم تولیت نیز هرطور توانستند سعایت کردند تا حکم برای ایشان نخورد. ... و در نهایت حضرت آقا آن حکم را برایشان زدند.
توضیح: امثال بنده که دسترسی به «حضرت آقا»!!! نداریم. به گفته سرکار خانم علم الهدی اطرافیان  همان «حضرت آقا» اهل سعایت کردن هستند!
·    اینکه عده ای این روزها رابطه ما با آیت الله مصباح را بزرگ کردند، ... رابطه خانوادگی که با آیت الله جوادی آملی داریم با آیت الله مصباح نداریم.
·    ... حتی خانواده هاشمی به ایشان می گفتند اگر شما رئیس جمهور بشوید خیلی خوب می شود...
توضیح: طفلک مصباح! حتی دختر علم الهدی هم در انظار عموم سعی در دوری جستن از ایشان و ابراز نزدیکی به هاشمی دارد!!!
·    ... حجت برایشان تمام شد و پذیرفتند. به یاد دارم که بعد از آن بود که فرزندانم خیلی گریه کردند و... خود من چند روز در بیمارستان بستری شدم...
توضیح: چقدر نازک نارنجی!!!
·    ... یک بار مقام معظم رهبری هم به ایشان گفتند من از هیچ یک از انتصاب هایم مردم اینقدر از من تشکر نکرده بودند. از انتصاب شما مردم خیلی تشکر کردند...
توضیح: یعنی مردم می روند پیش «حضرت آقا» و بازخوردی از انتصابات ایشان به وی می دهند؟!!! جل الخالق!!! ولابد ایشان هم در همین راستا پس از اقبال گسترده مردم به جنتی، ایشان را علیرغم سن بالایشان در شورای نگهبان ابقاء فرمودند!!!
·     ...اکثریت نامه هایی که در ضریح امام رضا انداخته بودند مردم، درخواست کار بود...
یعنی مردم از امام رضا درخواست کار کردند؟!!!
·     ... ایشان اصلا بدنبال قدرت نبود... اصرار و پافشاری به ایشان زیاد بود...

توضیح: ایشان هم مثل بقیه مسئولان به چشم قدرت به این مناصب می نگرد نه فرصتی برای خدمت.
1 پیام:
Blogger فروشگاه اینترنتی فرموده است
تنوع وبلاگ بالاست و موضوعات را در باب مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است
فروشگاه اينترنتي
www.baneh.com
باتشکر

پیام شما؟…