ایران آزاد
ایران آزاد
انتخاب، در مورد تصادف و فوت وزير دادگستري نوشته است: ما چه ابر قدرتی هستیم که یک اتوبان سالم نداریم؟
عجب ذهنيتي براي مردم درست كرده اند كه خود را ابرقدرت مي دانند! كشوري كه هنوز قادر به توليد يك ناخنگير نيست چگونه مي تواند ابرقدرت باشد! كشوري كه هنوز روستاهايي در آن پيدا مي شود كه غارنشينند! كشوري كه هنوز مرگ و مير كودكان كه از نشانه هاي بارز كشورهاي توسعه نيافته (لفظ محترمانه براي كشورهاي عقب مانده) است در آن بيداد مي كند! كشوري كه بسياري از مردم پايتخت آن در حلبي آبادها زندگي مي كنند! كشوري كه در آن اختلاف طبقاتي و فقر بيداد مي كند!
راستي چرا وقتي كه يكي از مسئولين تصادف مي كند (و با اتومبيل دولتي از هول هليم مي افتد توي ديگ) به ياد مشكلات اتوبان هايمان مي افتيم؟ چرا وقتي مردم پشت در اورژانس ها به علت نداشتن پول نقد جان مي دهند به توهم ابرقدرتي مان خدشه اي وارد نمي شود؟ چرا ...
واقعيت اين است كه به علت يخبندان و لغزندگي جاده، پسر كريمي راد كه رانندگي مي كرده است قادر به كنترل خودرو نبوده و در اثر انحراف با يك تريلي برخورد كرده است. آيا در كشورهاي ابرقدرت جاده ها يخ نمي زند؟! قاعدتا با توجه به وضعيت جاده سرنشينان خودرو بايد رعايت نكات ايمني را مي كردند و اگر خودروشان مجهز به لاستيك مناسب نبوده، حداقل راننده بايد با سرعتي حركت مي كرد كه قادر به كنترل آن باشد.
عجب مملكتي داريم! ظاهرا در همه امور خدماتي دولت دارد از جيب مباركش همه چيز را زير قيمت به مردم ارائه مي كند! قيمت برق در ايران نسبت به بسياري از كشورها بالاتر است. در برخي از كشورها كه حتي تامين حرارت ساختمانها و پخت و پز هم از برق تامين مي شود با اين وجود پرداختي مردم براي مصرف برق كمتر و يا در حدود ايران است. اين را هم به خاطر داشته باشيم كه نيروي كار در ايران بسيار ارزان است (و تازه بسياري از نيروها بدون حقوق اوليه مانند بيمه و بازنشستگي و ... توسط شركت هاي مافيايي واسطه در خدمت دولت هستند) و وزارت نيرو از سوخت ارزان بهره منداست و با توجه به شرايط جغرافيايي مناسب تر، در انتقال انرژي و هزينه هاي نگهداري، مشكلاتي به مراتب كمتر دارد.
ظاهرا سازمان ميراث فرهنگي توجه زيادي به معرفي زندگي بدوي عشاير ايران و محروميت هاي آنها به جهانيان دارد!

بخاطر انتشار فيلم هايي از اين دست، مدير عامل و سردبير سياسي ايرانيوز را انداختند تو هلفدوني! لابد از حريم خصوصي مردم فيلم منتشر كرده اند! مثل فيلم خانم زهرا امیر ابراهیمی! (اين فيلم ها را دراين پست وبلاگ گفتنيها مي توانيد ببينيد.)
بهتر است به جناب متكي به جاي وزير امور خارجه ، بگويند وزير نامه هاي خارجه ! چون كه وي حداكثر فعاليتي كه در روابط خارجي انجام مي دهد، رساندن همين نامه هاي خارجي است! لابد اين كار را هم براي اينكه دلش نشكند به وي ميدهند تا گردشي هم بكند! به همين خاطر هم رييس سازمان گردشگري ( رحيم مشايي ) در اين سفر وي را همراهي كرده است!
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در همايش سراسري مديران روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفته است: قطع اينترنت چه ربطي به وزارت ارتباطات دارد؟
احتمالا قطع اينترنت به اجنه و شياطين، از كوچك و بزرگ، بخصوص شيطان بزرگ آمريكا، ربط دارد نه وزارت ارتباطات و ...
درست چند روز قبل از انتخابات خامنه اي در يك سخنراني احمدي نژاد را رئيس جمهوری "با شيوه و منش مردمی، با ايمان، ساده ‌زيست، دلسوز، خستگی ناپذير، شجاع و دارای اعتماد به نفس در وسط ميدان کار و تلاش و صاحب ابتکار عمل در مسايل داخلی و بين ‌المللی" ناميده است. آيا در يك سخنراني بيش از اين مي توانست صفات نيكو به كسي نسبت داد؟! از طرفي آقاي چمران از ليست رايحه خوش اخراج شده بود. اينكه ليست لايحه خوش عليرغم همه تقلبات كمترين راي را آورد و آقاي چمران كه تنها از جانب يك گروه حمايت مي شد، بيشترين راي را آورده است، دهن كجي مردم به رايحه خوش كه ليدرآنها آنچنان ازجانب خامنه اي حمايت شده است، نمي تواند باشد؟
در اينكه چمران خود از پيشكاران پابوس خامنه اي هست، شكي نيست اما فراموش نكنيم كه مردم به واسطه مشكلات زندگي و غم نان، آنچنان ذهن فارغي ندارند كه آرشيوي فعال از وقايع تاريخي در حافظه داشته باشند و ازطرفي مگر ديگر كانديداها در پابوسي صاحبان قدرت چيزي از چمران كم داشتند؟ مگر حتي مي توان منافع هاشمي و خامنه اي را از هم كاملا جدا كرد؟ اصولا در جمهوري اسلامي تا زماني كه اين دو نفر زنده اند تنها در صورت ترور فيزيكي و يا كناره گيري اختياري يكي از اينها مي توان حذف يكي از اين دو نفر را ممكن دانست. هاشمي نه منتظريست كه از ابتدا كاسه اش از ديگران جداگانه بوده باشد و نه موسويست كه با از دست دادن حامي اصلي اش جرات به ميدان آمدن نداشته باشد. هر چند رقابت هايي بين اين دو وجود دارد و در كشاكش اين رقابت ها هر كدام تلاش در كوبيدن ديگري و كسب سهم بيشتري از قدرت دارند اما در نهايت اگر پرده برافتد نه هاشمي مي ماند و نه خامنه اي و هردوي آنها به اين موضوع نيك واقفند لذا اگر در نهايت بخواهيم به موضوع بنگريم كامنت مزبور كاملا درست است. نه هاشمي و نه چمران و نه هيچكدام از كانديداهاي تاييد صلاحيت شده ، سازي ناساز با بقيه نمي زند و نخواهد زد كه بپنداريم راي به يكي از آنها مي تواند نه به ديگري باشد اما اين را هم در نظر داشته باشيم كه مردم ما كاملا محافظه كار شده اند و در ضمن غم نان برايشان بزرگترين مسئله است. آنها مي خواهند با كمترين هزينه و كوتاهترين راه به رفاه و آسايش و آزادي و ... بيشتري دست يابند و به همين خاطر است كه حتي به هاشمي آن همه راي مي دهند، چرا كه چندي پيش از امكان دوره اي شدن رهبري و تعويض آن و نيز پاسخگو بودن رهبر سخن گفته بود.
دكتر خالقي درخصوص توجيه بازنشستگي اعضاي هيات علمي گفت: هر دستگاهي داراي آيين‌نامه بازنشستگي است كه براساس آن بايد نيروها بازنشسته شوند تا راه را براي نيروهاي علمي جوان باز كنند. وي همچنين گفته است كه از 700 عضو هيئت علمي بازنشسته تنها 13% دانشيار و 12% استاد بوده اند! به عبارتي 91 دانشيار و 84 استاد بازنشست شده اند. اولا: عضو هيئت علمي به هيچ عنوان جايي را براي نيروهاي جوان تنگ نمي كند كه قرارباشد بازنشست شود تا جا براي نيروهاي جوان باز شود. ثانيا: اين آقا هيئت علمي دانشگاه ها را هم آب يا روغن يا ... فرض كرده(بواسطه رشته اش) كه با عدد و رقم آنها را محاسبه مي كند! يك عضو هيئت علمي سالهاي سال مطالعه و تحقيق مي كند و شايد در سنين بالاي 50 يا 60 داراي تجربه مناسبي براي تحقيق و پژوهش مي شود و تازه در آن سنين است كه مي تواند طرح هاي پژوهشي قابل توجهي را راهنمايي كند. حتي بازنشسته شدن يك استاد يا دانشيار مي تواند ضربه مهلكي به پيكره تحصيلات عالي كشور وارد كند چه رسد به 91 دانشيار و 84 استاد! به خصوص كه براي برخي از اين بازنشسته شده ها هيچ جايگزيني نمي توان يافت و با بازنشسته شدن آنها، تحصيلات عالي كشور در آن رشته و گرايش ابتر خواهد شد. كساني كه اين آقا را از نزديك مي شناسند مي دانند كه وي چه فرد بي ادب و بد دهني است. بيخود نيست كه در دولت جديد هم عليرغم تعويض عمده مسئولين قبلي، وي همچنان پابرجا باقي مانده است!
وي با مقايسه تدريس تاريخچه جنرال موتورز در انگليس، به اين نتيجه رسيده است! بعد از تدريس وصيت نامه سياسي عبادي، حالا نوبت به تدريس تاريخچه دانشگاه آزاد است! عجب رجالي در اين مملكت پيدا مي شود كه اعمال و گفتارشان به جوك بيشتر شبيه است!
بيچاره هاشمي از دست اين دلقك ها بايد چي بكشد!
طلايي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا): من دسته‌بندي‌هاي سياسي را قبول ندارم و خودم را از مجموعه‌ي دولت جدا نمي‌دانم.
بايد اين حرف را قبل از انتخابات مي گفتي تا ببيني چقدر راي مي آوري!
طفلک فکر می کند که مایه ای هم دارد که کسی بخواهد از وی مایه بگذارد!
جوانفکر، مشاور مطبوعاتي رييس‌جمهور: بين دولت و رايحه خوش هيچ ارتباطی نيست!
خانم پروين احمدي نژاد كانديداي رايحه خوش بود؛ لذا در صورتي مي توان پذيرفت كه رابطه اي بين دولت و رايحه خوش نيست كه بتوان گفت پروين خواهر رئيس دولت نيست! البته اينكه پروين و محمود خواهر و برادر واقعي هستند يا نه، فقط خدا مي داند و مادر آنها و احتمالا پدر(يا پدرهاي) پروين و محمود! ولي حتي اگر حدس شيطنت آميزآقاي جوانفكر درست باشد و پروين و محمود از يك پدر نباشند، حداقل اينكه رسما خواهر و برادرند و مادرشان يكيست و اين هم خود يك ارتباط است!
در اين مصاحبه، وزير كشور دو حرف متناقض زد! وقتي از او درباره شكست حاميان دولت پرسيدند او گفت: در دولت همه جريان‌هاي اصولگرا حضور دارند و دولت مورد حمايت همه‌اين جريان‌هاست. در اين باره خبرنگاران اصرار كردند و پورمحمدي ابرام. تا آنجا كه پورمحمدي گفت: بابا! آنها داد مي‌زنند كه ما حامي ‌دولت هستيم، شما مي‌گوييد كه اشتباه مي‌كنند؟
وقتي هم در مورد دخالت نيروهاي دولتي در انتخابات سوال شد، گفت: اگر منظور رايحه خوش خدمت است، مي‌‌بينيد كه ائتلاف كمترين جايگاه را در فهرست نهايي دارند!

این هم یک کاریکاتور از نیک آهنگ کوثر در مورد احمدی نژاد و مشکل پروین خانمشون!

در خبري كه دوشنبه روي سايت ايسنا قرار گرفته است، وزير كشور گفته است كه: اگر اتفاق خاصي نيفتد، تا فردا ظهر(يعني ديروز ظهر)، نتايج نهايي انتخابات اعلام مي‌شود. اما تا الان كه روز چهارشنبه است، هنوز نتايج اعلام نشده است! در متن خبر مي خوانيم كه وي گفته است اگر مشكل فني پيش نيايد نتايج اعلام مي شود، پس ظاهرا مشكل فني است و اين آقاي بذرپاش هم براي مشكل فني اينگونه به پيشاني مي كوبد! اما اينكه مشكل فني چه بوده است كه تا الان نزديك به يك روز طول كشيده است معلوم نيست!!! قطعا به زودي با يك امداد غيبي مشكل فني آقاي بذرپاش و پروين خانم برطرف خواهد شد! ضمنا آقاي احمدي نژاد خواهرش را برده است وزارت كشور و با وزير كشور پشت درهاي بسته ملاقاتهاي محرمانه داشته اند!
نگاهی به نتایج انتخابات مجلس خبرگان می تواند قابلیت اعتماد وزارت کشور و ستاد انتخابات و به طور کلی همه مسئولین درگیر انتخابات را تا حدودی روشن کند!
مجموع آرای نهایی برخی از کاندیداها کمتراز آرای حاصل از قرائت 5910 صندوق بوده است! (شاید در برخی از صندوق ها آرای منفی خوانده می شده است!) آرای این دو مرحله را برای آقایان خرازی، یزدی، کازرونی ، مرعشی و قمی با هم مقایسه کنید!
اقبال نسبي مردم به هاشمي رفسنجاني را مي توان ناشي از عوامل متعددي دانست. يكي از اين عوامل را مي توان رودررويي هاشمي با دولتي دانست كه به كرات از جانب خامنه اي تاييد شده است. عدم اقبال مردم به احمدي نژاد و حاميان وي (كه در طول تاريخ جمهوري اسلامي چنين عدم اقبالي نسبت به رييس جمهور بي نظير بوده است) تاييدي بر نظر فوق مي باشد؛ همچنين آراي بالاي چمران را با توجه به اخراج وي از ليست حاميان دولت، مي توان در راستاي مخالفت و دهن كجي مردم با دولتي دانست كه همواره از پشتيباني خامنه اي برخوردار بوده است. يكي ديگر از عوامل موفقيت نسبي هاشمي را مي توان ناشي از موضع گيري هاي اخير وي در مورد مسئله ولايت فقيه دانست. وي اخيرا حتي گفته بود كه انتخاب ولي فقيه مي تواند داراي يك محدوديت زماني باشد و پس از آن دوره زماني، خبرگان مي تواند رهبري جديد انتخاب كند.
خامنه اي همواره مي كوشد تا زمينه اي براي گردش قدرت در بين گروه هاي مختلف ايجاد شود تا از اين طريق اولا هيچ گروهي به آن قدرتي نرسد كه قدرت وي را به چالش بكشد و ثانيا با تخليه انتقادات مردم از دولت هاي مختلف ، حاشيه امني براي خود ايجاد كند.
انتخابات اخير نشان داد كه مردم شخص خامنه اي را دشمن شماره يك خود مي دانند؛ چرا كه بازنده اين انتخابات گروه هاي مورد تاييد خامنه اي بوده اند و گروه هاي برنده هر چند به طور تلويحي و بسيار محافظه كارانه انتقاداتي بر موارد مورد تاييد خامنه اي وارد كرده اند. در اين باره حجم وسيع تحريمي ها كه بسيار شديدتر با خامنه اي مخالف هستند و ميزان گسترده تقلبات انتخاباتي را نيز فراموش نكنيم.
از همین حالا بده و بستان ها شروع شد! شما اگر واقعا اصلاح طلبید باید تخلفات را آشکارا به مردم بگویید نه آنکه در صورتی که نتیجه به نفع شما نبود آن را فاش سازید!
کروبی در مصاحبه با خبرنگاران گفته است که «مگر صندوق راي تقار ماست است كه گم و بعد از مدتي پيدا شود؟»
مگر کسانی که توسط اطلاعات و یا لباس شخصی ها دستگیر می شوند و پس مدت ها خبرشان به خانواده شان می رسد و معلوم می شود که در بارداشتگاه و یا ... هستند، تغار ماست هستند که گم می شوند و پس از مدتها پیدا می شوند و تازه بعضی از آنها هم هرگز پیدا نمی شوند و یا جناره شان پیدا می شود؟ جناب کروبی! فقط صندوق های رای مردم را ارزشمند ندانید و برای جان آنها هم به اندازه یک صندوق رای ارزش قائل شوید تا دوباره مورد غضب مردم قرار نگیرید.
بازتاب در یک خبر تیتر زده است: «پيروزي ائتلاف اصولگرايان در سيصد هزار صندوق شمارش‌ شده» و در متن همین خبر نوشته است: «با شمارش ماشيني 300 هزار رأي، تركيب اوليه شوراي شهر تهران مشخص شد.» با این حساب در هر صندوق یک رای وجود داشته است!
براي آخوند، قباحت حد و اندازه اي ندارد! اين كه آقاي وزير مكنونات قلبي اش چنين است جاي تعجبي نيست، اما اينكه با وقاحت تمام و علنا مي گويد كه تمايل شخصي اش چنين است و سال آينده آن گونه كه دوست دارد برگزار مي كند، يعني اينكه مردم به ... من هم حساب نمي آيند! مهم نيست كه مردم چگونه مي خواهند، مهم اينست كه آقاي وزير چي دوست دارد!
يكي از توجيهات اصلاح طلبان براي شركت در انتخابات اين است كه بايد بين بد و بدتر، بد را انتخاب كرد تا بدتر انتخاب نشود! از طرفي در انتخابات خبرگان، آنها 5 نفر كانديد معرفي كرده اند كه خود به نوعي تحريم ناقص انتخابات است. اگر بناست تحريم كنيد چرا كامل تحريم نمي كنيد تا همان بد هم انتخاب نشود و اگر بناست بد را انتخاب كنيد تا بدتر انتخاب نشود، چرا فقط 5 نفر معرفي كرده ايد؟! بالاخره بين بدترها هم مي شود "بدتر" را انتخاب كرد تا "بدترتر" انتخاب نشود!
وزیر کشور اعتراف کرد که با قرعه کشی برای وزارت انتخاب شده است! وی در سخن رانیش در دانشگاه شیراز گفته است «...اين‌که من مسووليت را برعهده گرفتم به اين معني نيست که من از همه قوي‌ترم بلکه قرعه به نام من افتاده است...»
البته جناب وزیر در شرارت و دشمنی با مردم اگر نه قوی ترین ولی جزو قویترین هاست اما اینکه وی با قرعه کشی انتخاب شده است موضوع جالبیست که باید در مورد سایر وزرا هم تحقیق شود که انتخاب آنها هم به همین منوال بوده است یا منوالی دیگر؟!
وی در بخشی دیگر گفته است «...اجازه نمي‌دهيم تفکر کارشناسي مانع از توسعه شود...» معلوم است که جناب وزیر یا معنی کارشناسی را نمی فهمد و یا معنای توسعه را! اصولا کدام توسعه مطلوبی بی نیار از کارشناسی است؟! مگر آنکه منظور وی از توسعه، توسعه فقر و فلاکت و مصیبت و خفقان باشد که در اینصورت باید اذعان داشت که این دولت در این مورد چیزی کم نگذاشته است!
_____ اين قطعه فیلم هر چند که جدید نیست ولی دیدنیه!
این دانشجویان ناآگاه نمی دانند که آزادی راه رفتن در این مملکت دارند! در آمریکا که دیکتاتوری در لباس حقوق بشر هست مردم نمی توانند آزادانه راه بروند و برای رفتن از جایی به جای دیگر باید سینه خیز یا کلاغ پر بروند! مایکل مور کارگردان منتقد امریکایی هم برای انجام کارهایش حق راه رفتن نداشت و کسانی که فیلم های وی را دیده باشند حتما دیده اند که مردم در آن فیلم ها لباس حقوق بشر تنشان است و سینه خیز یا کلاغ پر می روند!
شخصي به نام فرجامي كه طبق گفته خودش خبرنگار است، احساس كرده كه بايد اطلاعات ذيقيمت! خود را درمورد انتخابات در اختيار شهروندان تهراني قرار دهد و در يك مطلب با عنوان «به كي‌ها راي مي دهم و چرا؟» كانديداهاي مورد نظرش را معرفي كرده است. من در اينجا قصد ندارم كه راجع به تحريم يا شركت در انتخابات بحثي بكنم اما راجع به سخنان وي نكات جالبي به نظرم رسيد كه مي نويسم.
سر تا پاي مطلب وي حول و حوش حمايت از قاليباف و خادم و طلايي است. نمي دانم چقدر حس همشهري گري باعث اين شده است! ظاهرا مثل اينكه آقاي فرجامي هم خراسانيست. جالب است كه وي يك جا براي تعريف از خادم نوشته است كه وي باعث شد كه قاليباف به شهرداري برسد و جالبتر اينكه در ادامه نوشته اش بطور ضمني نوشته است كه در اين قحط الرجال، قاليباف گزينه خوبي براي شهرداري بوده است كه با كل نوشته اش كه حمايت از طرفداران قاليباف است، تناقض دارد.
در مورد تقي زاده خامسي نوشته است «...او فوق‌ليسانس مهندسي خاك و پي دارد و دست كم در دو كشور امريكا و ژاپن اندكي شهرسازي ديده‌است. (ايران از نطر آقاي خبرنگار كشور محسوب نمي شود! چون اقاي تقي زاده در شهرداري تهران هم كاركرده). در شهرداري كار كرده و با وزارت نيرو همكاري داشته ...»! طفلك اين آقاي خبرنگار نمي داند كه رشته هاي «خاك و پي» و«شهرسازي» ربطي به هم ندارند! لابد فكر كرده در شهر چون خاك و پي وجود دارد پس اين دو رشته در ارتباط نزديك با هم هستند!
در مورد خانم آباد نوشته «در جنگ شركت داشته، 4 سال اسير بوده، چند تا كتاب نوشته، جانباز50% و خواهر شهيد است، از دانشگاه لندن مدرك دكترا در رشته اسپرموگرافي دارد و يكي از تحقيقاتش بررسي ژل ليدوکائين 2% است. و در ادامه گفته است كه هرچه در باره اين خانم گفته شوخي نبوده است! لابد اين خانم مي خواهد در شوراي شهر بحث اسپرموگرافي بكند!عدد 2% جالب توجه است!
استدلالات و نكات جالب ديگري از جمله ...تيپ آبرومندانه‌اي دارد... يا ... بيشتر از اين نمي‌شناسمش ولي از اين جهت كه قاليبافي است ... يا ... به طور شفاف معلوم است كه شهردارش قاليباف است... الان سال‌هاست كه رييس سايت بازتاب است... برعكس قيافه اش، امروزي هم هست (اعتراف ضمني به اينكه بقيه كانديداهايش مربوط به عصر حجرند!)...
نكته جالبتر اينكه وي در آغاز مطلبش نوشته است كه شركت در انتخابات مانند ازدواج است...! اين نوشته اش نشان از آخوند بودن يا آخوندزاده بودن وي است چرا كه ضمنا معتقد است كه در طول عمرش بايد هر وقت كه فرصتي دست داد در انتخابات شركت كند!!!
مردم ایران چی؟ آنهایی که به دست اربابانت در زندان ها به قتل رسیده اند؟ به نظر من یک فرق هست. آنهایی که در زندان های ایران توسط اربابانت به قتل رسیده اند هم میهن تو بوده اند، تو قطعا برخی از آنها را می شناخته ای و در وقوع این جنایت هیچ شک و تردیدی نداری، جرم آنها را هم که همان ایستادگی بر موضع عقیدتی بوده است می دانی! اما از همه آن قتل های دیگر و جوانب آنها (حداقل برخی از آنها) اطمینان قطعی نداری!
اگر سه انگشت زنی را قطع کردید، حتما انگشت چهارمش را هم قطع کنید!
طبق فتوای مراجع عظام! (صافی گلپایگانی) قول ارجح برای دیه هر انگشت، یک دهم دیه کامل است و برای زنان اگر از ثلث دیه کامل کمتر باشد مساوی دیه مرد محسوب می شود و اگر از ثلث بیشتر باشد نصف دیه مرد به حساب می آید. لذا اگر سه انگشت زنی را قطع کنید، چونکه کمتر از ثلث است دیه آن با مرد یکی است و برابر 0.3 دیه کامل مرد است اما اگر چهار انگشت زنی را قطع کنید، چونکه از ثلث بیشتر است دیه آن نصف مرد (یعنی نصف 0.4) است که برابر 0.2 دیه کامل مرد است. لذا اگر اتفاقی افتاد و 3 انگشت زنی را قطع کردید، توصیه می شود یک انگشت دیگر وی را هم قطع کنید تا دیه از 0.3 به 0.2 دیه کامل مرد کاهش یابد!!!
وی نوشته است در مورد کربلا تحقیق شده است! خوب است که وی یکی از منابع مستندی را که می شناسد ارائه کند تا ما هم به راه راست هدایت شویم! تحقیقی که این آقا می فرماید بر اساس منابع اسلام و شیعه است. در اینجا قسمتهایی از این منابع گهربار را می آورم تا ببینید که دانشمندان اسلامی چگونه تحقیق کرده اند!
 • نگاه کردن به آلت تناسلی زن باعث کوری ميشود! من لا يحضره الفقيه -جلد ۳ ص۵۵۶
 • ...اولين حيوانی که پس از رسول خدا(ص) از دنيا رفت عفير خر رسول خدا بود! اين خر با رسول خدا صحبت کرده بود! و گفته بود پدر و مادرم فدای تو! پدرم از قول پدرش و از قول جدش و جد جدش و ..نقل کرد که او خری بود که نوح (ع) در کشتی گذاشت! و آنزمان نوح به جد من گفت ای مردم از نسل اين خر خری متولد ميشود که رسول خدا بر او سوار ميشود! و من خوشحالم که آن خر هستم!...اصول کافی جلد ۱ ص ۱۸۴
 • خوردن خاک حرام است مثل خون و مردار و گوشت خوک اما خوردن خاک قبر امام حسين باعث شفاء از بيماريها ميشود! اصول کافی جلد ۳ - ص ۳۸۷
 • امام ده علامت دارد از جمله آنها ختنه شده بدنيا می آيد! با پا و براحتی متولد ميشود! جنب نميشود! چشمش ميخوابد ولی قلبش بيدار است. همانطور که از جلو مي بيند از عقب هم ميبيند! اصول کافی جلد يک ص ۳۱۹
 • امام صادق: كسى با كنيزى جماع كند و خواهد كه با كنيز ديگر پيش از غسل جماع كند، وضو بسازد. حلیه المتقین
 • امام باقر: زن آزاد را در برابر زن آزاد ديگر جماع مكن اما كنيز را در برابر كنيز ديگر جماع كردن باكى نيست. حلیه المتقین
 • خطبه 80 نهج البلاغه( در مورد زنان): اى مردم،ايمان زنان ناقص است، برخوردارى زنان از سهم الارث‏ناقص است، عقول آنان ناقص است، دليل نقصان ايمان زنان بازنشست آنان‏در روزهاى قاعدگى از نماز و روزه است، دليل نقصان عقول آنان تساوى‏شهادت دو زن با يك مرد است، دليل نقصان برخوردارى آنان از سهم الارث‏اين است كه نصف سهم الارث مردان است. از زنهاى پليد بترسيد و از خوبان‏آنان برحذر باشيد، در كارهاى نيكو از زنان اطاعت مكنيد، تا در كارهاى‏زشت طمعى نورزند.
 • پیامبر فرمود: یکی از اقوام یهود ناپدید شد. هیچکس نمی داند چرا آن قوم ناپدید شد و به سر افراد آن چه آمد. ولی بنا به باور من؛ آنها به فرمان الله تبدیل به موش شدند. دلیل این امر آنست که اگر شما شیر شتر ماده را نزدیک یک موش بگذارید آن را نخواهد آشامید؛ ولی هر گاه شیر گوسفند را جلوی موش بگذارید؛ آن را خواهد آشامید. ( یهودیان از خوردن گوشت شتر و آشامیدن شیر آن منع شده؛ ولی خوردن گوشت گوسفند و آشامیدن شیر آن برایشان مجاز بود.) صحیح البخاری؛ جلد چهارم؛ شماره ۵۲۴؛ صفحه ۳۳۳
 • ابن عمر روایت کرده است که پیامبر الله اظهار داشت؛ فرد غیر مسلمان با هفت روده؛ ولی مسلمان مومن با یک روده غذا میخورد. صحیح مسلم؛ جلد سوم؛ شماره ۵۱۱۳؛ فصل ۸۶۲
 • روایت ابوهریره از پیامبر اسلام: هرگاه مگسی در ظرف آب شما بیفتد، آنرا در آب خیس کنید سپس آنرا دور بیندازید؛ زیرا یک بال آن بیماری آور و بال دیگرش سبب شفای آن بیماری خواهد شد. صحیح البخاری؛ جلد هفتم؛ شماره ۶۳۷
 • روزی محمد به دیدار بانویی به نام امه حرم بنت ملحان که همسر عباد بن الصامت بود رفت؛ آن بانو برای محمد غذا آورد و شپشهای موهای محمد را از او دور کرد. صحیح البخاری؛ جلد نهم؛ شماره ۱۳۰

ضمنا مطابق ماده 434 قانون مجازات دولت اسلامی ایران را که بر اساس فقه شیعه هست: «قطع دو بیضه دفعتا ، دیه کامل و قطع بیضه چپ دو ثلث دیه و قطع بیضه راست ، ثلث دیه دارد .» فرقی در حکم مذکور بین جوان و پیر و کودک و بزرگ ، معلول و سالم و مانند آن نیست . بنا بر این ارزش بیضه چپ یک مرد (حتی دیوانه) بمیزان یک ششم ، از ارزش تمام جان یک زن (حتی امثال ماری کوری یا ...) گرانتر است. باز هم بنویسم؟!!!

پیشنهاد می شود چند هواپیمای دیگر را از خبرنگاران پر کنند و در سوانح هوایی شهید! کنند تا درخت خونخوار رسانه تنومندتر شود!
اینکه می گویند مردم حق دارند که در مورد کشتار یهودیان توسط هیتلر تردید کنند حرفی کاملا به جاست. به همین ترتیب هم البته مردم حق دارند راجع به خیلی چیزهای دیگر شک کنند و آنها را به چالش بکشند. از جمله واقعه عاشورا و اینکه آیا چنین چیزهایی به وقوع پیوسته یا نه و اگر جواب مثبت است کیفیت آن چگونه بوده است؟ حسین چرا با یزید بیعت نکرد؟ آیا واقعا فقط به خاطر بیعت نکردن بود که آن جنگ رخ داد؟ یا حسین ادعاهای دیگری داشت؟ یا درگیریهای خانوادگی و قومی و قبیله ای بوده؟ و ...
ضمن وبگردي سر از كوچه عليچپ در آوردم! و اين پست و اين پستش را كه خواندم خوشم آمد و لينكش را در وبلاگم گذاشتم. ساعاتي نگذشته بود كه صاحبش برايم پيغام گذاشت و از من خواست كه چون نمي خواهد به خاطر سياسي بودن زير ذره بين باشد ، لينكش را از وبلاگم كه آن را سياسي مي داند، بردارم! اول تعجب كردم لذا دوباره اين پستش را خواندم و ديدم كه اتفاقا اين مطلب هم كم سياسي نيست! طرف فكر كرده حالا كه خودش را به كوچه عليچپ زده هيچكس نمي فهمه كه سياسيه! اصلا مگر مي شود در اين مملكت با سياست كاري نداشته باشي؟! تو هم كاري نداشته باشي سياست با تو كار دارد!
روزی چند نفر مي دويدند. شخصي پرسيد چرا مي دويد؟ و آنها جواب دادند كه تو هم بدو! دارند مي آيند هر كس سه بيضه داشته باشد، بيضه هایش را مي كشند! وی گفت ولي من دو بيضه دارم. آنها گفتند مهم نيست بدو! چون اول مي كشند بعد مي شمارند!
احمدي نژاد گفته است شهرداران نبايد سياسي باشند. دكتر اسماعيلی ، عضو شوراي نگهبان و كانديداي خبرگان هم گفته است خبرگان جاي سياسي کاري نيست! از طرفي هم مرتب مي شنويم كه سياست ما عين ديانت ماست! حالا چگونه مي توان اين سخنان را با هم هضم كرد، خدا مي داند و بس! (به نظر شما آيا جفت و جور كردن اينها از دست خدا هم بر مي آيد!)
محسن رضايي در مصاحبه اي با ايسنا، آمريكا را كشوري دانست كه در آن عوام فريبي امكان ندارد و ايران را دچار ساختار سياسي بي ساماني دانست كه در آن عوامفريبي مي شود! عين جملات وي در اين مصاحبه چنين است: «در كشورهاي توسعه‌يافته مانند آمريكا چارچوبهاي فكري دموكراتها و جمهوري‌خواهان مشخص است و مردم امريكا هم مي‌دانند آنها در مورد چه چيزي هايي صحبت مي‌كنند كه موجب مي‌شود از عوام‌فريبي جلوگيري شود. در جامعه ايران هم بايد يك ساماندهي سياسي صورت گيرد.»
البته از پسر تاجبخش طيب، محسن خان با آن سابقه معروف، بعيد نيست چنين افكاري داشته باشد اما آنچه كه بعيد مي نمايد اين است كه وي اين سخنان را با آگاهي بر زبان آورده باشد. به نظر مي رسد كه وي ناخودآگاهش را سهوا بروز داده باشد! چرنديات ضد و نقيض وي، حتي در همين مصاحبه، اين ظن را تقويت مي كند كه وي سهوا بند را آب داده است! باج خواهي زياده از حد وي احتمالا وي را به سرنوشت پدرش دچار خواهد كرد كه عليرغم تاجبخشي اش روزي مغضوب واقع شد.
خب لابد احمدی نژاد از رقص عربی خوشش میاد نه رقص چینی ! این اپوریسیون هم فقط بلدند که ابراد بگیرند! این یک سلیقه شخصیست و به کسی ربطی نداره که آدم از رقص چینی یا عربی یا کردی یا هندی یا آذری یا ترکمنی یا ... خوشش بیاد یا نیاد!
فرشيدي ، وزير آموزش و پرورش ، در پاسخ به سوال گرامي‌مقدم نماينده بجنورد در مجلس،در خصوص دلايل كاهش انگيزه‌ي تحصيلي دانش‌آموزان گفته است كه پژوهش‌ها نشان مي‌دهد كه مهم‌ترين عامل كاهش انگيزه، نگراني از وضعيت شغل آينده است، البته عوامل ديگري مثل خانواده و بازي‌هاي رايانهاي مزيد بر علت است.
لابد با اين حساب مهمترين عامل در افزايش انگيزه تحصيلي هم رشد اعتياد به مواد مخدر در بين دانش آموزان است! وقتي كه خانواده و كامپيوتر بازدارنده هستند لابد اعتياد هم عامل افزايش انگيزه تحصيلي است!!!
عدم صداقت بخشي از نيروهاي اصلاح طلب همواره يكي از بزرگترين نقاط ضعف آنها بوده است؛ آنها نشان داده اند كه براي رسيدن به قدرت از هرگونه ابزاري استفاده مي كنند. عملكرد انجمن هاي اسلامي دانشگاه ها در سالهاي اقتدارشان در دانشگاه ها قابل اغماض و فراموشي نيست هرچند كه بدنه انجمن هاي آن زمان متفاوت از انجمن هاي امروزيست.
آنچه كه از مقررات وزارت علوم استنباط مي شود تنها استخدام هيئت علمي با مدرك پايين تر از دكترا در دانشگاه هاي تهران ممنوع است كه آقاي زاهدي مدرك دكترا دارد و ضمنا ارائه يك واحد درسي استخدام محسوب نمي شود. اما اگر منظور مقايسه سطح علمي خارج از محدوده مقررات مد نظر باشد، بايد گفت كه بخش رياضي دانشگاه اميركبير داراي سطح علمي چنان بالايي نيست و حتي در مقايسه با برخي از دانشگاه هاي شهرستانها از سطح علمي پايينتري برخوردار است. در اين دانشكده برخي از مربيان با مدرك پايين تر از دكترا به تدريس مشغولند. اين دانشكده تنها دو عضو هيئت علمي (دكتر رياضي و دكتر رزاقي) با مرتبه استادي دارد. هر چند كه طرفداران دولت در معرفي مقام علمي دكتر زاهدي شديدا مبالغه كرده بودند اما به هر حال مرتبه علمي وي استادي است و وي به خاطر تاليفات و مقالات علمي اش اين مرتبه را كسب كرده است؛ وي تا كنون مسئوليتي حتي در حد رياست يا معاونت دانشگاه يا دانشكده هم نداشته است كه تصور شود مرتبه علمي وي مرهون مسئوليت هاي اداري اش بوده است!
در بي لياقتي و بي كفايتي وزير علوم شكي نيست؛ بنده هم از اينكه كشورمان داراي چنين وزيري هست بسيار متاسفم اما با فعاليت علمي وي در رشته تخصصي اش موافقم و اتفاقا معتقدم كه وي به جاي وزارت، بايد به تدريس در يك دانشگاه بپردازد. اينكه «زاهدي به وضوح صلاحيت و شايستگي علمي عضويت در هيئت علمي دانشگاه صنعتي امير کبير را ندارد» دروغ محض است و انجمن اسلامي با اين دروغگويي صرفا مردم را نسبت به خود بي اعتماد مي كند و كسب اعتماد كار آساني نيست!
به مناسبت درگذشت ميرزا جواد ، يك استفتا از ايشان و جواب وي را اينجا مي نويسم تا بدانيم كه ما بندگان خدا چقدر گناهكاريم!
با توجه به اينكه همه فيلم هايي كه بازيگران زن در آنها بازي مي كنند، براي مردها نمايش داده مي شود لذا همه كساني كه دست اندركار سينما هستند و به نوعي در فيلمبرداري از خانم ها نقش دارند فعل حرام انجام مي دهند و اجرتي كه مي گيرند باطل است!