ایران آزاد
ایران آزاد
دولتِ جدید پس از حل فوری همۀ مشکلات اقتصادی ایران و پس از رساندن آمار بیکاران ایرانی به صفر، هم اکنون سرمایه گذاری های عظیمی را در اقصی نقاط جهان، از عراق گرفته تا فلسطین و ونزوئلا و ... شروع کرده است! 9 میلیارد دلار در ذهن بسیاری از ایرانیان (از جمله خودِ بنده) نمی گنجد و هیچ تصور و درکِ واقعی از این رقم ندارند!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
عکس های فوق را هم به عنوان نمونه ای از موفقیت های دولت در ایجاد اشتغال گذاشته ام! شاید یکی از طرفدارای ولی قبیح، همچون قبل، کامنت بگذارد که: احتمالا این عکس هم از ننه وبابای خودت است که بی عرضه گی خودتان را به رخ دیگران میکشید.شما حال کار کردن ندارید به دیگران چه...
اگر این کودکان (که کار کردنشان در همه جای دنیا جرم است) حالِ کار کردن ندارند، لابد امثال این آقایان و خانم هایی که آرایش آنچنانی خود را یک روزه پشتِ چفیه ای مخفی می کنند و در یک شویِ خیابانی خود را استشهادی معرفی می کنند و در قبال پاره ای حلوا پارس های آنچنانی می کنند حال کار کردن دارند؟!!!
1 پیام:
Anonymous taher فرموده است
ye bar goftam to on shamim ke malom nemishe che .... nemikhad joshe mardomo bekhordi fek konam ein axe khanevade mohtarame bashan doroste ?manzoram khonevade khodetone?

لینک به این پست:
Create a Link
پیام شما؟…